Kravu pārvadājumi

Starptautiskie transporta un loģistikas pakalpojumi

Loģistikas pakalpojumi ar izcilu reputāciju

Ursus Forwarding ir plaša profila loģistikas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 15 gadu veiksmīgu pieredzi gan vietējo, gan starptautisko kravu pārvadājumu organizēšanā un koordinēšanā. Gadu laikā esam sevi pierādījuši kā uzticamu sadarbības partneri saviem klientiem visā pasaulē. Līdz šim īstenoti gandrīz 90 000 dažādu sarežģītības pakāpju kravu pārvadājumi. Starp tiem gan vienkārši kravu pārvadājumi, gan realizēti sarežģīti un apjomīgi projekti. Neatkarīgi no pārvadājuma veida, katrai kravai tiek pievērsta rūpīga pārraudzība visā piegādes laikā! Ursus Forwarding loģistikas speciālisti nepārtraukti pilnveidojas, lai sniegtu labāko un jaunāko, ko piedāvā nozare. Loģistika un kravu pārvadājumi nebūtu iespējami bez padziļinātas izpratnes par loģistikas procesiem, kā arī nemitīgas pašizaugsmes un attīstības.

Pateicoties pieredzei un plašajam pakalpojumu klāstam, Ursus Forwarding speciālisti spēj nodrošināt klientiem vissarežģītākos kravu pārvadājumus gan ģeogrāfiskā, gan tehniskā nodrošinājuma ziņā. Plašais partneru tīkls ļauj operatīvi reaģēt uz jebkuru kravas pasūtījumu un nodrošināt klientus ar dažāda veida loģistikas risinājumiem visā pasaulē. Uzticot kravas transportēšanu profesionāļiem, iegūsiet vairāk laika sava biznesa attīstībai!

Loģistikas pakalpojumi

Ja Jūs vai Jūsu pārstāvētais uzņēmums kaut vai izretis saskaras ar jebkāda veida loģistikas pakalpojumiem, esat nonācis pareizajā vietā. Ursus Forwarding apvieno labākos nozares profesionāļus, kuru specialitāte ir kravu pārvadājumi. Daudzos gados gūtajā praksē ir iekrātas ne tikai apjomīgas zināšanas loģistikā un ar to saistītajiem pakalpojumiem, bet arī izstrādājusies noteikta intuīcija, kas ļauj izvairīties no nepatīkamiem starpgadījumiem transportēšanas procesā, kā arī gūts rūdījums dažādu nestandarta situāciju risināšanai.

Loģistikas pakalpojumi

Ursus Forwarding gadu laikā apvienojies labākos nozares profesionāļus. Kravu pārvadājumi ir sarežģīts process, tā padziļināta izpratne ir kā drošības garants brīžos, kad nepieciešama ātra un pareiza rīcība. Papildus padziļinātai loģistikas nozares izpratnei un procesiem, gadu laikā uzkrāta noteikta intuīcija, kas jau sākotnēji ļauj izvairīties no starpgadījumiem transportēšanas procesā. Mūsu profesionāli apmācītie loģistikas speciālisti ieteiks vislabāko risinājumu atbilstoši pārvadājamās kravas specifikai un plānotajam maršrutam. Kravu pārvadājumu laikā nereti nākas sastapties ar dažādiem izaicinājumiem, kuriem ir potenciāls izjaukt pat šķietami vienkāršus procesus. Tāpēc uzkrātā pieredze un sadarbības partneru loks būs kā dubults drošības garants brīžos, kad nepieciešama ātra un profesionāla rīcība.

Auto kravu pārvadājumi

Auto kravu pārvadājumi ir viens no populārākajiem pārvadājuma veidiem brīžos, kad kravu nepieciešams nogādāt tieši līdz noliktavai vai citai izkraušanas vietai. Auto kravu pārvadājumu galvenā priekšrocība ir to neatkarība no citiem transporta veidiem. Šī pārvadājuma veida galvenā priekšrocība ir izmaksas. Atšķirībā no citiem pārvadājuma veidiem, auto kravu pārvadājumi var tikt īstenoti jebkurā vietā, ja infrastruktūra to pieļauj. 
Uzzināt vairāk

Avio kravu pārvadājumi

Avio kravu pārvadājumi ir piemērotākais pārvadājuma veids brīžos, kad nepieciešams transportēt kravu ar augstu tās vērtību, kritisku piegādes termiņu vai ātras realizācijas produktus un preces. Pateicoties Ursus Forwarding sadarbībai ar pasaules lielākajām aviolīnijām, pastāv iespēja ievērojami samazināt preces piegādes laiku. Piedāvājam avio kravu piegādi gan kravām ar temperatūras režīmu, gan bīstamām kravām. 
Uzzināt vairāk

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir salīdzinoši lēns, taču ļoti izdevīgs un ērts kravu transportēšanas veids. Lielākoties dzelzceļa kravu pārvadājumus kā prioritāru izmanto lielākā daļa smagās rūpniecības, kalnrūpniecības, naftas rūpniecības un citu nozaru uzņēmumi. Pateicoties Ursus Forwarding dzelzceļa nodaļas zinošajiem darbiniekiem un sadarbības partneru tīklam visā pasaulē, kravas iespējams nogādāt visos dzelzceļa tīkla maršrutos.
Uzzināt vairāk

Konteineru pārvadājumi

Konteineru pārvadājumi ir mūsdienīgs kravu piegādes veids. Pareizi sakrauts un nostiprināts konteiners ir lielisks veids kā kravu droši, vienkārši un finansiāli izdevīgi nogādāt jebkurā vietā pasaulē. Konteineru pārvadājumu galvenā priekšrocība ir to mobilitāte – iespēja apvienot vairākus piegādes veidus. Konteinerus ērti iespējams piegādāt gan ar auto transportu, gan dzelzceļa un jūras transportu. Vienlaikus konteiners kalpo kā dubults kravas iepakojums. 
Uzzināt vairāk

Jūras kravu pārvadājumi

Jūras kravu pārvadājumi ir piemērotākais risinājums brīžos, kad nepieciešams nosūtīt kravu lielā attālumā. Tāpat arī smagu vai nestandarta izmēru konstrukcijas. Viena no galvenajām priekšrocībām ir pārvadājuma izmaksas, kas ir zemākas, ja salīdzinām ar citiem kravu pārvadājumu veidiem. Jūras kravu pārvadājumi ir viens no lēnākajiem piegādes veidiem, toties iespējams transportēt visdažādākos kravu veidus uz jebkuru pasaules daļu.  
Uzzināt vairāk

Negabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta jeb lielgabarīta kravu pārvadājumi ir viena no pārvadājumu jomām, kura prasa rūpīgu sagatavošanās darbu un plašas zināšanas. Vairumā gadījumu piegādes nodrošināšanai nepieciešams kombinēt vairākus transporta veidus, piemēram, kuģi un kravas automašīnu. Lielgabarīta pārvadājumi tiek veikti tikai un vienīgi saņemot nepieciešamās atļaujas. Kustība atļauta tikai pa iepriekš saskaņotu maršrutu. Nodrošinām vissarežģītākās piegādes!  
Uzzināt vairāk

Bīstamo kravu transportēšana

Bīstamo kravu transportēšana atļauta gan ar autotransportu, gan pa jūru, gaisu vai dzelzceļu. Ņemot vērā konkrēto maršrutu un kravas specifikācijas, mūsu speciālisti izvēlēsies bīstamajai (ADR) kravai piemērotāko transportēšanas risinājumu. Bīstamo kravu transportēšanai nepieciešamas konkrētas atļaujas un priekšzināšanas. Gadu laikā uzkrātā pieredze ļauj bez raizēm veikt visa veida bīstamo kravu piegādi.  
Uzzināt vairāk

Kuģu fraktēšana

Kuģa fraktēšana ir atbilstoša kuģa vai konkrētas platības uz kuģa rezervēšana attiecīgajam pārvadājumam. Lai veiksmīgi fraktētu kuģi, nepieciešama konkrēta informācija par konkrēto kravu. Iespējams fraktēt kuģi vienam vai vairākiem pārvadājumiem, kā arī fraktēt kuģi uz noteiktu laiku vai apjomu. Ursus Forwarding plašais partneru loks ļauj bez raizēm fraktēt kuģus jebkurā pasaules vietā.  
Uzzināt vairāk
Kravu pārvadājumi

Prioritāte - drošība

Viena no mūsu prioritātēm vienmēr ir bijusi kvalitāte, tādēļ, izstrādājot cenu piedāvājumus, vienmēr tiek ņemta vērā kravas specifika un citas būtiskas nianses, kas ļauj piemeklēt atbilstošāko un izdevīgāko pārvadājumu. Garantējam, Ursus Forwarding ieteiktie risinājumi būs piemērotākie attiecīgajam pārvadājumam. Tāpat mūsu speciālisti ieteiks vai sagatavos kravu tā, lai pārvadājuma laikā līdz minimumam tiktu samazināts kravas bojājumu risks. Kravu pārvadājumi ir sarežģīts un laikietilpīgs process, taču, sadarbojoties jomas profesionāļiem, variet būt droši, ka krava tiek nodota profesionālās un atbildīgās rokās.
kravu pārvadājumi un loģistika

Kravas apdrošināšana

Lai gan maksimāli tiek izslēgts kravas bojājumu risks, jāatceras, ka kravu pārvadājumi ir mehānisks process, kuru rezultātā var rasties dažādi bojājumi vai problēmas. Protams, ka problēmu risināšana nekad nav patīkams process, taču Ursus Forwarding civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta un mūsu klienti var justies pasargāti. Ja nepieciešams, prasība par zaudējumu atlīdzināšanu tiks izskatīta iespējami īsākajā laikā, iesaistot kompetentus un profesionālus apdrošināšanas sabiedrības pārstāvjus. Pārvadājuma laikā spēkā ir visi aktuālie loģistikas nozares normatīvie akti un noteikumi. Ursus Forwarding – drošības garants!
0
Izpildīti pasūtījumi
0
Apmierināti klienti
0
Klienti dažādās valstīs

Par mums

Pieredze un profesionāli loģistikas speciālisti ir viena no galvenajām Ursus Forwarding priekšrocībām. Vairāk nekā 15 gadus mūsu speciālisti ik dienas izmanto savas profesionālās zināšanas dažādu loģistikas uzdevumu risināšanā, kā arī pilnveido tās, īstenojot arvien sarežģītākus pārvadājumus. Neskatoties uz sasniegto izaugsmi, esam saglabājuši gandarījuma sajūtu arī par standarta kravas veiksmīgu piegādi. Uzkrātā pieredze ļauj mūsu speciālistiem pareizi un operatīvi risināt jebkāda veida neparedzētas situācijas, kas varētu rasties, veicot gan vietējos, gan starptautiskos kravu pārvadājumus. Uzņēmuma darbības laikā esam īstenojuši dažādus projektus transportējot kravas daudzviet pasaulē. Ursus Forwarding – pareizā izvēlē loģistikas pakalpojumos!

Loģistikas pakalpojumi ar kvalitātes zīmi!

Ursus Forwarding kravas automašīnu autoparks, ar kuru tiek veikti gan vietējie, gan starptautiskie kravu pārvadājumi, sastāv no automašīnām, kuras ir aprīkotas ar jaunākās paaudzes dīzeļdzinējiem. Veicot kravu pārvadājumus ar Ursus Forwarding, vari būt drošs, ka kopā veidojam zaļāku un ilgtspējīgāku pasauli. Rūpes par apkārtējo vidi un ekoloģiju ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem pasaulē. Kravas automašīnas, kas tiek izmantotas darbā ar mūsu klientiem, ir aprīkotas ar visu nepieciešamo mūsdienīgai un drošai kravas piegādei. Visas automašīnas ir aprīkotas ar GPS sistēmu, kvalitatīvām un drošām kravas stiprināšanas siksnām, atbalsta stieņiem, pretslīdes paklājiem un uzliekamajiem plastmasas stūrīšiem, kas ļauj nostiprināt kravu atbilstoši visiem drošības standartiem, praktiski pilnībā, izslēdzot iespēju, kravai tikt bojātai!

Kravas automašīnas un to šoferi ir viens no būtiskākajiem faktoriem veiksmīgai kravas piegādei. Mūsu partneru lokā esam atlasījuši pieredzējušajos kravas automašīnu šoferus, kuri bez mazākās aizķeršanās var veikt pat vissarežģītākos manevrus. Atbildīgi un tehniski domājoši kravas automašīnu šoferi ar vairāku gadu pieredzi, kuri lieliski orientējas gan vietējo, gan starptautisko kravu pārvadājumu likumdošanas aktos, Eiropas autoceļu infrastruktūrā un ar prāmju satiksmi saistītajās niansēs.

Tehniskais nodrošinājums un atbildīgi autovadītāji ir tikai viens no zobratiem lielajā mehānismā, kas nodrošina kvalitatīvu, drošu un ātru kravu piegādi norādītajā galamērķī. Tai skaitā, nodrošinām pavadošo transportu, kur tas nepieciešamas pēc likumdošanas vai klientu vēlmēm. Neatsverama loma šajā sarežģītajā procesā ir loģistikas speciālistiem, kuri rūpējas par profesionālu saziņu ar klientiem, gādā, lai kravas automašīnu šoferi saņemtu maksimāli precīzu informāciju, kā arī, lai iekraušanas un piegādes tiktu saskaņotas gan ar kravas nosūtītāju, gan ar tās saņēmēju. Tieši abu šo pušu veiksmīga mijiedarbība, savstarpējā cieņa un pieredze veido kravu pārvadājumus ar kvalitātes zīmi!

Klientu atsauksmes

Ursus Forwarding klientu atsauksmes

Klientu atsauksmes

Ursus Forwarding klientu atsauksmes
Patiess prieks sadarboties ar profesionālu pārvadātāju un tā darbiniekiem, kas palīdzēja nodrošināt veiksmīgu Astana Expo norisi Kazahstānā, lai Latvija tiktu veiksmīgi pārstāvēta šajā starptautiskajā izstādē. Uzņēmums bija pretimnākošs, piedāvāja labākos risinājumus, pielāgojoties visām nepieciešamībām, kā arī nodrošināja pakalpojumu laikā.

SIA “Ursus Forwarding” ir mūsu sadarbības partneris, kas nodrošina kravu piegādes vairāk nekā piecus gadus. Tās piedāvājumā ir izdevīgi, individuāli izstrādāti transporta risinājumi, kurus palīdz realizēt atsaucīgi un profesionāli darbinieki. Sniegto pakalpojumu kvalitāte atbilst SIA “Modus Tetra” izvirzītajām prasībām.

Tāpēc iesakām firmu kā drošu un kvalitatīvu sadarbības partneri.
Traktora piegāde no Ungārijas noritēja bez starpgadījumiem, īsā laikā un par ļoti konkurētspējīgu cenu.
Firmas personāls atsaucīgs.
Lai ko mēs katrs darītu, visu izšķir personības un komunikācija. Te, nu Ursus Forwarding, mūsuprāt, ir līderis tirgū. Jo pārliecība, ka varam uzticēties par kvalitatīvu pakalpojumu bija izveidojusies vēl pirms bijām transportējuši savus saldumus ar Ursus. Tāpat mums ir svarīgi, ka varam kopīgi atrast labāko risinājumu konkrētai situācijai - viss vienmēr ir runājams. Paldies un lai veiksmīgi biznesā turpmāk!
Mēs pateicamies Ursus Forwarding par augstu profesionalitāti, atsaucību un pakalpojumu kvalitāti. Mūsu sadarbības laikā jūsu uzņēmums ir kļuvis par uzticamu un atbildīgu partneri, uzmanīgs un vienmēr ievērojot noteikumus un līgumus.
Mēs patiesi novērtējam attiecības, kas izveidojušās starp mūsu kompānijām, un mēs ceram, ka tie būs pamats abpusēji izdevīgai sadarbībai nākotnē.

Vēlos izteikt savu pateicību par Jūsu atsaucību un profesionalitāti, ar kuru es saskāros sadarbojoties ar jūsu firmu saistībā ar pārvadājumiem. Sadarbība deva tikai pozitīvu un lietderīgu pieredzi. Ceru uz turpmāku sadarbību nākotnē.